QNAP 4 Bay ARM TS-433-4G Cortex-A55, Processor frequency 2.0 GHz, 4 GB, On board (non-expandable)
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-433-4G
- Saadavus: 5
-
471€
QNAP 4 Bay ARM TS-433-4G Cortex-A55, Processor frequency 2.0 GHz, 4 GB, On board (non-expandable)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 305 mm |
| Brutokaal | 3.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 315 mm |
| Brutolaius (mm) | 250 mm |
| Draivilahtrid | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 515 mm |
| Gross height master carton | 345 mm |
| Gross width master carton | 315 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Ketta liides | SATA3 6Gb/s 3.5"/2.5" |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Liides | 2x USB 2.0 1x USB 2.0 1x RJ-45 |
| Maht (m3) | 0.02401875 m |
| Maksimaalne toetatud salvestusmaht | 72 TB (18 TB HDD X 4, Capacity may vary by RAID types) TB |
| Muud funktsioonid | Fan: 1 x 120mm, 12VDC Power Supply Unit 90W adapter (12VDC), 100-240VAC |
| Net weight master carton | 7.2 kg |
| Netokaal | 2.14 kg |
| Paber/Papp | 1314.00 g |
| Palette Qty | 62 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 146.00 g |
| Producer product family | 4 Bay ARM |
| Producer product name | TS-433-4G |
| Protsessori mudel | ARM 4-core |
| Protsessori perekond | Cortex-A55 |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Sisemälu tüüp | On board (non-expandable) |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.46 kg |
| Tare weight master carton | 0.951 kg |
| Ventilaatori läbimõõt | 1 x 12 cm |
| Võrgustandardid | 2.5 Gigabit Ethernet Port (2.5G/1G/100M) x1 (2.5G/1G/100M) |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: qnap 4 bay arm ts-433-4g cortex-a55, processor frequency 20 ghz, 4 gb, on board non-expandable, ts-433-4g, qnap, kettamassiivid






